Siz bizi tanıyorsunuz
biz de sizi.!

YGZ MOBİLYA geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.Mobilya sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm Dekorasyon işleri, Mobilya ,Kapı , Dışcephe Ahşap Kaplama hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

İhtiyaçları tasarımla çözüyoruz.
Doğru tasarlanmış bir ürünün hayatınızı ne denli kolaylaştıracağını düşündünüz mü? Bizce tasarım sadece göze değil, hayata da hitap etmeli; tarzınıza uyduğu kadar yaşantınıza da uymalı. Merkeze sadeliği alarak sizin için hayatın akışına tam oturacak, yıllarca kullanılacak ürünler tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı gerçek ihtiyaçlardan yola çıkarak üretiyor, hayatınıza kalıcı çözümler sunuyoruz.

Herkes için tasarlıyoruz.
Tasarım olan her mobilya pahalıdır düşüncesinin aksine; doğru tasarım ve kaliteli malzeme ile üretilen ürünlerin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu bilinçle herkes için ulaşılabilir olmayı, dünya standartlarında ürünlerimizi yaşam alanlarında daha çok görmeyi ve tasarımlarımızın herkesin hayatında ihtiyaçlara çözüm olmasını hedefliyoruz.